Provence B5

Aquaphor Provence, temiz ve kokusuz içme suyu elde etmenin zarif ve kolay yoludur. Kolay doldurulabilir flip-top kapak ve bir filtre sayacı ile donatılmıştır. Musluk suyunda bulunan klor, pas, kurşun ve diğer kirleticileri azaltan bir Aquaphor B5 yedek filtresi içerir.

Su kaynaklı tehditlere karşı çok yönlü koruma
Klor, organik bileşikler, ağır metaller, pas, fenoller gibi yaygın musluk suyu kontaminantlarını azaltır.

Filtre kartuşu AQUAPHOR B5, kontaminantları geri dönüşümsüz olarak hapseder, içme suyunda ağır metallere karşı yüksek verimlidir ve çeşitli filtreleme yöntemlerini birleştirir.

350 L Filtre ömrü 4,2 L (17 bardak) Sürahi Kapasitesi

350 L daha uzun kullanım ömrü

Ekstra ince aktif hindistan cevizi kömürü, iyon değişim reçinesi ve AQUALEN ™ klor, organik bileşikler, pestisitler, fenoller, ağır metaller ve diğer zararlı maddeleri giderir. AQUALEN ™, kurşun, bakır, cıva, kadmiyum, arsenik dahil olmak üzere tüm ağır metalleri geri dönüşümsüz olarak bağlayan patentli iyon değiştirici fiber sorbenttir.

Darbeye dayanıklı zarafet
Özel üfleme şekli zamansızdır ve modern veya klasik herhangi bir tasarıma uyar. Provence, parlak görünümünü koruyarak günlük kullanıma dayanır. Bir çocuk yere düşürse bile sürahi kırılmaz, bu da küçük çocuklu aileler için dikkate değerdir.

Filtre, cam gibi görünen ve paslanmaz çelik kadar dayanıklı Eastman Tritan ™ malzemeden üretilmiş gıda sınıfı bir malzemeden yapılmıştır.